Profil společnosti

Firma Falko Interiéry vznikla v roce 2010 za účelem tvorby designu interiérů, aby tak doplnila činnost již existující stavební společnosti Falko95, která působí na trhu již od roku 1995. Tímto spojením jsme dosáhli jedinečné možnosti poskytovat ucelený servis a klientům tak ušetřit mnoho času i práce. Interiéry dokážeme nejen navrhnout, ale i realizovat a Vaše sny tak proměnit ve skutečnost.

Naší snahou je realizovat představy klienta a zároveň projekt sladit v harmonický celek. Zabýváme se však i jeho jednotlivými částmi, koupelnami, kuchyněmi, podlahami, dveřmi, atypickým nábytkem dle vlastního návrhu, osvětlením a vším ostatním, co přispěje ke komfortnějšímu bydlení. Našim cílem však není pouze navrhnout krásný a moderní interiér, ale také vytvořit Vám domov.

Abychom svým zákazníkům poskytli záruku dodávky interiérů jedinečné kvality, spolupracujeme také s dalšími odborníky. A právě v tom vidíme sílu naší týmové práce – dokážeme splnit i ta nejnáročnější přání a naše spolupráce směřuje k jedinému cíli, kterým je spokojený zákazník. Každá představa je pro nás výzvou. Naší radostí je plnit Vaše sny.