Služby

Pokud si nevíte rady s řešením Vašeho interiéru či nemáte čas, který byste mohli jeho zařizování věnovat, nechte tuto starost na nás! Poskytneme Vám komplexní servis v oblasti interiérového designu a krůček po krůčku budeme naplňovat Vaše sny a vytvářet Vám domov.

 • - Krok 1:

  Práce interiérového designéra začíná již samotným dispozičním řešením prostoru. Pokud je to po technické stránce ještě možné, zamyslíme se nad rozvržením místností tak, abychom dosáhli maxima pro originální a přitom praktické bydlení. V případě, že již tyto technické úpravy již byly provedeny nebo nejsou změny možné, přizpůsobíme se také této variantě.

 • - Krok 2:

  Dalším krokem je návrh uspořádání prostoru a vytvoření celkové koncepce, a to včetně použitých materiálů a barev. V této fázi budeme hlavně naslouchat klientovi, jeho představám, potřebám, přáním a z těchto střípků skládat obrysy budoucího interiéru.

 • - Krok 3:

  Výstupem podrobné konzultace s klientem je komplexní návrh budoucího interiéru a jeho jednotlivých prvků: koupelny, podlah, dveří, kuchyně, typu nábytku, maleb, tapet, osvětlení, záclon, závěsů a dekorací s důrazem kladeným na sjednocení použitých materiálů a barev.

 • - Krok 4:

  Posledním krokem je zajištění dodávky a realizace navrženého interiéru s nadstandardním

Individuálním přístupem k zákazníkovi jsme připraveni splnit i ty nejnáročnější požadavky a každý z projektů navrhnout na míru. Naším cílem je komplexní řešení interiéru a spokojený klient, který se ve svém domově cítí dobře.